NATJEČAJ ZA POSAO: Referent/ica u prodaji

(31.03.2017.)

Ako ste u potrazi za poslom i izvrsno govorite talijanski, sljedeći natječaj mogao bi vas itekako zanimati

NATJEČAJ ZA POSAO: REFERENT/ICA U UREDU PRODAJE SA ZNANJEM TALIJANSKOG

Radno mjesto

Mjesto rada: Dental Centar Dubravica, VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno (uz dodatnu mogućnost stalnog radnog odnosa),
povećan opseg posla
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti
Natječaj vrijedi od: 31.3.2017.
Natječaj vrijedi do: 8.4.2017.

Posloprimac

Razina obrazovanja:
•Srednja škola 4 godine
•Viša ili prvostupanjska
•Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Strani jezici: Talijanski jezik
Radno iskustvo: 1 godinu
Opis posla: organizacija dolazaka i prijema pacijenata te pružanje općih informacija,
komunikacija telefonom i administrativni rad na računalu, stalan timski rad s kolegama,
stomatolozima i dentalnim asistentima

Ostale informacije: Uvjeti
•izvrsno poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu
•poželjno poznavanje engleskog i/ili još jednog stranog jezika
•odlično poznavanje rada na računalu (MS Office: Word, Excel..)
•komunikativnost, ugodan i simpatičan nastup
•odgovornost u obavljanju poslovnih zadaća
•iskustvo na rada na recepciji ili u hotelijersko-turističkoj djelatnosti ili prodaji (poželjno)
Potrebne godine iskustva: 1
Jezici: Talijanski (napredno), Engleski (dobro)
Što nudimo:
mogućnost napredovanja uz odlične uvjete rada, ugodno okruženje, redovite prihode i timski rad.
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Kontakt kandidata sa poslodavcem na e-mail: info@dcd.hr